Betpas Alıcı Telefon Numarası

Kullanmaktan memnuniyet duyacağınız Betpas uzun zaman önce Türkiye’de faaliyetlerine başlamış. Curacao şans oyunları komitesinden aldığı lisans ile faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde yüksek oranlarla spor bahislerini kullandırıyor. Bunun yanı sıra bol miktarda bonus ve promosyon sunuyor. Bu sayede yatırımlarınız artarak hesabınıza yansıyor ve kaybettiğiniz tutarların belirli kısımlarını alarak tekrardan kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. Bünyesinde çok sayıda ödeme yöntemi bulunduruyor. Bu sayede kolayca para yatırabilecek ve paranızı basit bir şekilde çekebileceksiniz. Burada en fazla kullanılan yöntem cep bank olarak dikkat çekiyor. Peki ama Betpas alıcı telefon numarası biliyor musunuz? Cep bank üzerinden göndereceğiniz numarayı bilmiyor ve sitede bulamıyorsanız yazının devamına bakarak öğrenebilirsiniz.

Betpas Cepbank Para Gönderimi

Kullanmakta olduğunuz hesabınıza para mı yatıracaksınız? O halde bünyesinde bulunan ödeme yöntemlerinden mutlaka cep bankı tercih etmelisiniz çünkü en güvenilir ve en başarılı ödeme yöntemlerinden biridir. Günün her saati yatırım imkanı tanımaktadır. Eğer bununla para yatırmak istiyorsanız öncelikli olarak para yatırma kısmına geçmelisiniz. Daha sonra burada bulunan seçenekler arasından cep banka tıklamalısınız. Ardından karşınıza bazı bankalar gelecek. Sizin bankanızı oradan seçecek ve burada bulunan bilgilere para göndereceksiniz. Alıcı telefon numarasından diğer detaylara kadar hepsi burada yazmaktadır. Kısa sürede görebilir ve paranızı yatırabilirsiniz. Minimum yatırım limiti 100 TL olarak belirlenmiştir.

Betpas Cepbank Ödeme Yöntemi Kuralları

Hesabınıza cep bank ile para yatırmak istiyorsanız mutlaka bunun için belirlenmiş olan kurallara dikkat etmelisiniz. Siz de biliyorsunuz ki bu kurallar öylesine oluşturulmamış. Oluşturulma amacı ödemeleri kontrol altına almak ve hesap kapatmalarının önüne geçmek çünkü o illegal bir platform olduğu için kullandığı banka hesapları ve para transfer yöntemleri tespit edilip onlar bloke ediliyor. Bu durumdan mustarip olmamak için bu kuralları getirmiş. Artık Betpas ödeme yöntemleri arasından cep bank ile para yatırmak için en az 100 TL göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca maksimum 1000 TL yatırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizden komisyon alınmamaktadır. Ödeme süresi de bulunmamaktadır. Yani haftanın her günü ve günün her saati para gönderme şansınız bulunuyor.

Yorum yapın