Betpas Chrome

Betpas giriş işleminin kolay bir biçimde yapılabilmesi için ciddi adımlar atılıyor. Bunlar arasında müşteri hizmetleri, sosyal medya duyuruları gibi alternatiflere rastlamak mümkün. Ayrıca Betpas Chrome tarayıcısı dahil tüm tarayıcılarda da kullanıcıları için uygun çözümler sunmayı amaçlıyor. Bunlar arasında en popüler olanının tarayıcı bildirimleri olduğu aşikâr.

Tabi ki bunun yanı sıra güncel adresimiz kısmında yer alan kısayol ile girişlerinizi tek tıkla yapabilmenizi sağlayabiliyor. Better World NV şirketinin yurtdışı merkezli bir firma olarak yıllardır süren tecrübesini bu aşamada daha net gözlemleyebiliyoruz. Her zaman daha fazlasını aradığımız için Betpas bahis sitesinin bize sundukları günden güne yenileniyor.

Betpas Güncel Adresimiz Butonu

Betpas Chrome tarayıcısı üzerinden giriş yaptığınız zaman kullanabileceğiniz bir giriş kısayolu sunuyor. Aslında bu giriş metodunu diğer tarayıcılarda da kullanabilmeniz mümkün. En sık tercih edilen internet tarayıcısı olduğundan ötürü bu şekilde anılabiliyor. Sitenin sağ üst köşesinde sürekli olarak yanıp sönen bir güncel adresimiz yazısına denk geleceksiniz.

Buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada zaten bu metodu kullanmak için neler yapmanız gerektiği tüm adımlarıyla yönerge şeklinde size sunuluyor. Karşınıza çıkan yeşil renkli güncel adresimiz yazan butonu mouse ile tıklayarak sürüklemeniz gerekecek. Sonrasında Betpas Chrome üzerinde tek tıkla girebilmeniz için favoriler ya da yer imlerinde bir alana sahip olacak. Engelleme sonrasında bu kısayola tıklamanız ise sizi güncel adrese ulaştıracak.

Betpas Tarayıcı Bildirimlerini Açmak

Betpas Chrome ile giriş yaptıktan sonra size ufak bir açılır pencere aracılığıyla soru yöneltecektir. Bu soru ise tarayıcı bildirimlerini açmak isteyip istemediğinizi soruyor olacak. Eğer bunu olumsuz şekilde seçerek kapatırsanız bir sonraki tekrar girişinizde tekrardan size bu açılır pencere getirilecektir. Dilerseniz her seferinde reddetme ya da bu talebi engelleme şansına sahipsiniz.

Fakat onay vermeniz durumunda Betpas giriş adresi her değiştiğinde tarayıcı üzerinden otomatik yönlendirmelerle güncel adrese ulaşabileceksiniz. Yani en az güncel adresimiz butonu kadar işlevsel bir biçimde yenilenen adrese erişme şansı yakalayacaksınız. Yine Betpas Chrome giriş özelliği gibi görünse de tüm tarayıcılarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir metot olduğunu vurgulayalım.

Yorum yapın