Betpas Doğum Tarihi Değiştirme

Betpas bahis sitesine üye olurken onlarca farklı bilgi girmemiz gerekiyor. Bunlar kişisel anlamda gerçek bir kişi olduğumuzu kanıtlayan detaylardır. Ancak bazı durumlarda bu bilgilerin yanlış ya da eksik olması mümkün olabilir. Örneğin 18 yaşından küçüklerin bu noktada daha farklı bir tarihle üye olması sık yaşanan bir sorundur.

Ancak sonrasında Betpas doğum tarihi büyük yazılmış olsa dahi para çekme işlemleri onaylanmadığı için büyük problemler yaşanabilir. İşte bu yüzden olası yanlışlıklar söz konusu olduğunda neler yapılabileceği üzerinde duracağız. Üyelik işlemlerini yaparken Betpas doğum tarihini yanlış yazmak ve sonrasında izleyeceğiniz yolu kılavuz olarak size sunuyoruz.

Betpas Doğum Tarihi Değiştirilebilir Mi?

Betpas doğrum tarihi değiştirme işlemi elbette ki mümkündür. Ancak burada hesabım kısmından yapabileceğiniz bir değişiklik yok. Bunun için müşteri temsilcileriyle bağlantıya geçmeniz gerekir. Akabinde de sizden doğum tarihinizin gerçek olduğunu kanıtlar nitelikte bir belge istenir. Bu kimlik olabileceği gibi pasaport ya da ehliyet olarak talep edilebilir.

Siz hangisini göndermek istiyorsanız dilerseniz taratarak dilerseniz fotoğrafını çekerek okunaklı biçimde Betpas müşteri hizmetlerine iletiyorsunuz. Bunun akabinde de işlemler onaylanıyor. Fakat yoğunluk sebebiyle bu süreç uzayabilir.

Betpas Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Betpas doğum tarihini değiştirmek için sizden istediği belgeleri belirli şartlarda talep etmektedir. Burada fotoğraf çekiyorsanız kesinlikle ön ve arka yüzünün okunaklı biçimde olması gerekiyor. Bilgilerin ışık parlaması ya da benzer efektler sonucunda gözükmemesi durumunda işleminiz tamamlanmaz.

Yine belgeleri gönderirken her noktanın fotoğraf karesinin içerisinde olması şart koşuluyor. Yarım fotoğraflar ya da kenarları gözükmeyen bir belge fotoğrafı geçersiz sayılıyor. Maksimum 7 gün içerisinde tüm incelemeler tamamlanarak bilgileriniz güncelleniyor. Bu süreç genelde bir gün içerisinde tamamlanmış oluyor.

Betpas Kayıt Bilgilerini Değiştirme

Betpas kayıt ol butonuna tıkladığınız gibi kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve hesap bilgileriniz sizden talep edilir. Burada iletişim bilgilerinizi kendiniz değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman hesabım sekmesinden bu işlemi tamamlamanız mümkün.

Fakat kişisel bilgiler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Keza kimlik bilgileriniz burada olduğu için bunların sistem üzerinde değiştirilmesi ve onaylanması gerekir. Ayrıca her değişiklik aşamasında da sizden evrak talebinde bulunulabileceğini unutmamalısınız.

Yorum yapın