Betpas Ecopayz Para Çekme

Bahis siteleri üzerinde belki de en çok problem olan konulardan biri para çekme ve yatırmadır. Bildiğiniz üzere dolandırıcı kuruluşlar kullanıcılarının kolayca para yatırmalarına olanak tanırlar ancak para çekmeleri konusunda onları oldukça zorlar. Tabii sizler güvenilir olanları seçerseniz paranızı kolayca çekebilirsiniz. Bunlardan biri olan Betpas doğru tercih olacaktır. Hizmetlerine başladığı günden beri çeşitli yöntemler ile üyelerine ödeme yapmaktadır. O halde Betpas ecoPayz para çekme yöntemi hakkında bilgi verelim ve paranızı nasıl alacağınızdan bahsedelim. Zira en çok merak edilen ödeme yöntemlerinden biridir. Sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Çok kısa sürede ödemeniz size aktarılır ve herhangi bir risk almış olmazsınız.

Betpas EcoPayz Ödemesi

Uluslararası para transferi yapmanıza olanak tanıyacak ödeme yöntemlerinden olan ecoPayz, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde de popülerdir. Uluslararası para göndermek için en çok tercih edilendir. Sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Öncelikli olarak hiçbir risk bulundurmamaktadır. Bunun yanında kısa sürede ödeme yapılmasına imkan tanımaktadır. Bundan sonra hesabınıza ecoPayz ile para yatırabilecek ve hesabınızda bulunan parayı çekebileceksiniz. Çekim yapmak için Betpas ödeme yöntemleri arasına gideceksiniz. Burada karşınıza gelen ödeme seçenekleri arasından ecoPayz’ı seçeceksiniz. Daha sonra sizden istenen bilgileri gireceksiniz. Ardından ödemeniz gerçekleşecek. Sadece 2 dakika içerisinde paranız hesabınıza geçmiş olacaktır. Tabii bunun da bazı kuralları olduğunu unutmamalısınız.

Betpas ecoPayz Çekim Kuralları

Kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerinden olan ecoPayz sayesinde artık paranızı saniyeler içerisinde çekebilme imkanına sahip olacaksınız. Biliyorsunuz ki ecoPayz ile para çekmeden önce tek seferde çekilebilecek günlük minimum tutarın ne kadar olduğuna bakmalısınız. Burada ecoPayz çekim için en az 100 TL talimat vermelisiniz. En fazla ise 10.000 TL çekilebilir. Ayrıca ödemelerin süresi de önemli bir diğer konudur çünkü üyeler bu noktada sorun çıkarabilmektedir. Site hesabınızdan ecoPayz hesabınıza paranız saniyeler içerisinde geçer ve o para artık sizde olur. Daha sonrası Betpas’ı ilgilendirmez. Artık ecoPayz hesabınızdan banka hesabınıza geçmesi de sizin sorumluluğunuzdadır. Dolayısıyla 1 iş günü ila 8 iş günü arasında paranız ecoPayz hesabınızdan banka hesabınıza aktarılabilir. Bu tür durumlarda site sorumlu tutulamaz.

Yorum yapın